Čas na serveru 05:56:01

František Hodonský
Noční řeka

Id: 509704

Noční řeka

  •  / Noční řeka / František Hodonský

olej/plátno, rozměr 110 x 140 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno

zobrazeno: 13645x

Vyvolávací cena:
15 000

98 100

Příhozy: 79