František Hodonský
Podzimní břehy
Id: 197512
litografie/papír, rozměr listu cca 69,5 x 50 cm, ve spodní části značeno, číslováno, popsáno a datováno, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 1875x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 800 Kč