František Hodonský
Povodeň
Id: 449701
olej/plátno, rozměr 105 x 180 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vlevo dole, olištováno, publikováno v autorově monografii Hodonský, vyd. Galerie Dolmen v roce 2010 na str. 146 - 147
zobrazeno: 12428x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
105 000 Kč
Příhozy: 82