František Hodonský
Stěna vodních rostlin
Id: 509703
kombinovaná technika, akryl/olej/plátno, rozměr 150 x 110 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, olištováno, značeno, datováno a popsáno na zadní straně
zobrazeno: 6520x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
84 500 Kč
Příhozy: 78