František Hodonský
Vakuum
Id: 477803
olej/plátno, rozměr 140 x 120 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, olištováno, získáno z ateliéru autora, publikováno v knize František Hodonský, str. 137
zobrazeno: 6092x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
100 000 Kč
Příhozy: 64