František Hodonský
Vodní hrady
Id: 477804
olej/plátno, rozměr 125 x 150 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno, publikováno v knize František Hodonský, str. 151, získáno z ateliéru autora
zobrazeno: 2142x
Vyvolávací cena:
16 500 Kč
105 000 Kč
Příhozy: 73