Čas na serveru 02:31:13

František Hodonský
Z lužních zahrad

Id: 509702

Z lužních zahrad

  •  / Z lužních zahrad / František Hodonský

olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, olištováno, značeno, datováno a popsáno na zadní straně

zobrazeno: 1709x

Vyvolávací cena:

50 000