František Holan
Podzim za humny
Id: 459503
olej/karton, rozměr 34 x 51 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 982x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
14 000 Kč