František Holoubek
Konopiště
Id: 145509
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, singováno, popsáno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu
zobrazeno: 3332x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč