František Holoubek
Lesní partie
Id: 1096
olej/karton, rozměr 72 x 50 cm, signováno uprostřed dole F. HOLOUBEK, datováno 1916, drobné oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3082x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 600 Kč