František Hořava
Spolu
Id: 340
olej/ plátno, rozměr plátna 75 x 59,5 cm, signováno vlevo dole, vzácně se vyskytující olejomalba významného brněnského sochaře, obraz i rám ve výborném stavu
zobrazeno: 3403x
Vyvolávací cena:
3 600 Kč
3 600 Kč
15.5.2013, 21:00:00
15.5.2013 | 10:26 | 3 600 Kč |