František Horejc
Káhira
Id: 290205
olej/lepenka, rozměr 35 x 45 cm, značeno a popsáno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto
zobrazeno: 4788x
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
20 000 Kč
Příhozy: 66