František Horejc
Plachetnice
Id: 911
olej/plátno, rozměr plátna 35 x 50 cm, signováno vpravo dole Horejc Fr., lehce zažloutlý lak, krakeláž na malbě, novodobě rámováno
zobrazeno: 2480x
Vyvolávací cena:
4 700 Kč
6 000 Kč