František Horký
Petřínská imprese
Id: 166707
olej/lepenka, rozměr 42 x 33 cm, signováno vpravo dole, doba vzniku kolem 1910, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2215x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
11 000 Kč