Čas na serveru 11:27:24

František Hudeček
Chodec

Id: 531501

Chodec

  •  / Chodec / František  Hudeček

tuš/papír, rozměr ve výřezu 16 x 10 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně - dobrozdání Dr. Františka Dvořáka vč. razítka, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 171x

Vyvolávací cena:

2024,12-1,03,20,29,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu