František Hudeček
Chodec ve městě
Id: 32907
olej/karton/překližka, rozměr 21 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 43, jedná se o obraz jednoho z prvních "Nočních chodců", posouzeno MUDr. Janem Vykoukalem, rámováno, původní stav
zobrazeno: 5147x
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
185 000 Kč
Příhozy: 85