František Hudeček
Hlava
Id: 377607
kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 19 x 15,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 936x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 500 Kč