František Hudeček
Linie
Id: 46810
litografie/papír, rozměr ve výřezu 43 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno, vlevo dole 17/100, paspartováno, zaskleno, původní stav
zobrazeno: 2308x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 600 Kč