František Hudeček
Nemesis
Id: 1845
kresba mastnou křídou/papír, rozměr listu 31 x 22 cm viz popis na obraze, signováno vpravo dole, datováno 14. 4. 35, paspartováno, zaskleno, rámováno, v pravém dolním rohu vývozní číslo, původem ze sbírky významného sběratele surrealismu (Miláno)
zobrazeno: 2738x
Vyvolávací cena:
17 000 Kč
30 000 Kč