František Hudeček
Nízký přelet nad městem
Id: 125501
kombinovaná technika/akvarel/tuž/papír, velikost listu 15 x 21 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, původní adjustace
zobrazeno: 4818x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
9 500 Kč