František Hudeček
Noční chodec
Id: 354703
litografie/papír, rozměr listu 40 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 1924x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 100 Kč