František Hudeček
Noční chodec
Id: 368007
kresba tuží/papír, rozměr listu 29 x 20,7 cm, značeno a datováno vlevo dole, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 1179x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
17 850 Kč
Příhozy: 48