František Hudeček
Noční chodec
Id: 2091
olej/karton, signováno vlevo dole monogramem, datováno 46, rozměr 23,5 x 8,5 cm, konzultováno s odborníkem na Skupinu 42 Dr. J. Vykoukalem, původní stav
zobrazeno: 3372x
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
24 000 Kč