František Hudeček
Noční chodec
Id: 20703
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 20,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 43, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3947x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
23 111 Kč