František Hudeček
Noční chodec
Id: 34701
kombinovaná technika/pastel/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 59 x 42 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 46, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 4484x
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
35 000 Kč