František Hudeček
Noční chodec
Id: 137505
litografie/papír, rozměr tisku 29,5 x 23 cm, signováno vpravo dole, datováno paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, poškozená pasparta
zobrazeno: 2585x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
9 000 Kč