František Hudeček
Pasáček
Id: 403701
olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1979x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 000 Kč