František Hudeček
Podvečer
Id: 175704
kombinovaná technika/sololit, rozměr 18 x 14 cm, signováno a datováno vpravo dole, malba poškozena, poškozený rám
zobrazeno: 2332x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč