František Hudeček
Postava u stolu
Id: 211203
kombinovaná technika/papír, rozměr malby 18,5 x 12,2 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiloženy soudněznalecké posudky pravosti PhDr. Jana Štíbra a Dobroslava Halaty
zobrazeno: 2034x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
12 000 Kč