František Hudeček
Zbytky věcí
Id: 1851
frotáž tužkou/papír, rozměr 19 x 28,2 cm viz popis na obraze, signováno vpravo nahoře, datováno 34, vpravo dole vývozní číslo, paspartováno, rámováno, zaskleno, původní stav, původem ze sbírky významného sběratele surrealismu (Miláno)
zobrazeno: 3041x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
12 000 Kč
10.3.2015, 21:21:00
10.3.2015 | 21:17 | 12 000 Kč |