František Hudeček
Zlatý déšť
Id: 1960
olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 50, olištováno, původní stav
zobrazeno: 2777x
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
16 000 Kč