František Jakub
Akt se psem
Id: 23801
olej/plátno, rozměr 152 x 96 cm, signováno vpravo dole, datováno 1924, okraje plátna jsou rentoilovány, obraz i rám v dobrém původním stavu
zobrazeno: 4004x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
52 000 Kč