František Jakub
Karneval v Benátkách
Id: 110501
olej/plátno, rozměr 125 x 143 cm, rozměr s rámem 147 x 157 cm, signováno vpravo dole, obraz ve velmi dobrém stavu, oděrky na rámu, PO
zobrazeno: 3143x
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
53 000 Kč