František Jakub
Kartářka
Id: 248801
olej/plátno, rozměr 127 x 101 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci
zobrazeno: 6205x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
30 000 Kč