František Jakub
Mateřství
Id: 59602
olej/plátno, rozměr 149 x 151 cm, signováno vpravo dole, rentoilováno, obraz ve výborném stavu, dekorativně adjustováno
zobrazeno: 2482x
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
60 000 Kč