František Janoušek
Surrealistická kompozice
Id: 245201
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 31 x 37,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek Mgr. Šárky Molnárové
zobrazeno: 2753x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
32 000 Kč
Příhozy: 50