František Jiroudek
Čtenářka
Id: 464801
olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1246x
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
9 000 Kč