František Jiroudek
Dívka s mašlí
Id: 317903
olej/plátno, rozměr 77 x 48,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám
zobrazeno: 1272x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
28 000 Kč