František Jiroudek
Herečky
Id: 106402
olej/plátno, rozměr 120 x 150 cm, signováno vpravo dole, značně poškozený rám, obraz v původním dobrém stavu
zobrazeno: 3184x
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
84 500 Kč
Příhozy: 55