František Jiroudek
Kosatce
Id: 243202
olej/plátno, rozměr 90 x 66 cm, značeno vlevo dole, autorsky popsáno na zadní straně, poškozený rám
zobrazeno: 1736x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
30 000 Kč