František Jiroudek
Krajina
Id: 418805
olej/plátno, rozměr 26 x 61 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, v minulosti rentoilováno
zobrazeno: 846x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 500 Kč