František Jiroudek
Krajina u Mělníka
Id: 20701
olej/plátno, rozměr 29 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3874x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
33 001 Kč
Příhozy: 56