František Jiroudek
Na kraji vesnice
Id: 362701
olej/lepenka, rozměr 30 x 37 cm, značeno a datováno vlevo dole, lepenka na několika místech značně zvlněná, novodobě rámováno
zobrazeno: 886x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 200 Kč