František Jiroudek
Okno
Id: 1316
olej/plátno, rozměr plátna 70 x 85 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky na malbě, malba zašpiněna, značně otlučený rám, původní stav
zobrazeno: 3118x
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
45 000 Kč
Příhozy: 53