František Jiroudek
Pražský hrad
Id: 204202
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 22,58 cm, značeno uprostřed dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1297x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 100 Kč