František Jiroudek
Při sklizni
Id: 126503
olej/plátno, rozměr 90 x 130 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2287x
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
68 900 Kč