František Jiroudek
Růže
Id: 113210
olej/plátno, rozměr 63 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 46, poškozený rám, obraz v původním stavu
zobrazeno: 2095x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 000 Kč