František Jiroudek
Vinařské zátiší
Id: 2109
olej/překližka, rozměr 40 x 58,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 86, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2455x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
15 500 Kč