František Jiroudek
Vyšehrad
Id: 49305
olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole, lehce promáčklé plátno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 3080x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 560 Kč