František Jiroudek
Zátiší s houslemi
Id: 324803
olej/plátno, rozměr 78 x 68 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, volné plátno, poškozený rám
zobrazeno: 1011x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
28 000 Kč